E-shop

Facebook
DULOX DUO Zobrazit v plné velikosti

DULOX DUO

!!!NOVINKA!!!

Více informací

12 520,00 Kč

Praktické lůžko, které lze rozložit na dvojlůžko. Výplň je tvořena komfortní, recyklovanou pěnou zbavenou freonů. Součástí je jeden úložný vak, do kterého lze uložit například ložní prádlo. 

Rozměry: 80/ 200 cm,  160/ 200 cm.

Barevná kombinace: 588 Textilní kůže bílá v kombinaci s 218 Flashtex černá. Barevné přechody jsou bíle prošity.

K lůžku lze dokoupit další úložné vaky nebo výplň vaku, který rázem poslouží jako polštář.         

INNOVATION


Vítejte na internetovém obchodě firmy INNOVATION výrobce dánského designového nábytku!

Dánská společnost INNOVATION působí na trhu s nábytkem již od roku 1971, kdy poprvé vystoupila s produkcí proslulých beanbagů. Později rozšířila své zaměření na výrobu dnešních sofabedů a samotných pohovek vlastního designu založeném na dlouholetých zkušenostech proslulých odborníků v oblasti designu, jako jsou například Per Weiss, Flemming Hoejfeldt, Jens Vang, Andreas Lund nebo Peter Henriksen a další.

INNOVATION není pouhým jménem, ale skutečným vyjádřením toho, co děláme. Snaha vytvořit atraktivní nábytek vysoké kvality, komfortu, funkčnosti a vyjímečného designu jde ruku v ruce s neskonalou láskou k přírodě a ochranou životního prostředí, jak již mají Dánové ve zvyku a mohou na to být právem hrdí. Právě proto není používána skutečná kůže, nýbrž kůže textilní, futonové matrace jsou vyráběny z čistě přírodní, ručně zpracované bavlny a i další prvky používané pro dosažení nejvyšší kvality tohoto mimořádného nábytku jsou zpracovávány jedině ekologickou cestou.

Jsme výhradním dovozcem dánského nábytku pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost Innovation byla založena v roce 1971 v Dánsku Flemmingem Hoejfeldtem. Inspirován vlastní zkušeností s první výrobní společností kytičkové generace, začal vyrábět beanbagy (vaky naplněné fazolemi) a ručně vyráběné svíce. Dnes je INNOVATION mezinárodní společností založené na produkci bytového vybavení v USA a v Číně, zaměstnávající okolo 240 zaměstnanců. Innovation je k dispozici na celém světě.

Innovation vyrábí nábytek pro současnou, mladou cílovou skupinu. Inspirovaný stále se rozvíjejícím kulturním prostředím, formujícím jejich životní styl. Soustředíme se na ONE ROOM LIVING (= jednopokojové bydlení) čelem k této specifické cílové skupině a náš nábytek je navržen aby se hodil do těchto podmínek ve stylu a funkčnosti. INNOVATION promítá čas a náš systém DESIGN IT YOURSELF (= navrhni si sám) vás zve k vytvoření osobního nábytku, který bude vyjadřovat kdo jste. Chceme vytvářet design, který přináší emocionální i funkční hodnotu pro naši cílovou skupinu. Prostřednost je naším nepřítelem.

S INNOVATION HOME můžeme nyní nabídnout nábytek pro jednopokojový život. INNOVATION HOME kombinuje nadčasové tvary a odvážný design pro mladé temperamentní lidi, kteří chtějí více než pouze obyčejný nábytek.