E-shop

Facebook
Persian Zobrazit v plné velikosti

Persian

Nové barevné varianty.

Více informací

33 180,00 Kč

Rozkládací pohovka k dodání v mnoha barevných variantách.

Rozměr ložné plochy po rozložení: 137- 190 cm. 

INNOVATION


Vítejte na internetovém obchodě firmy INNOVATION výrobce dánského designového nábytku!

Dánská společnost INNOVATION působí na trhu s nábytkem již od roku 1971, kdy poprvé vystoupila s produkcí proslulých beanbagů. Později rozšířila své zaměření na výrobu dnešních sofabedů a samotných pohovek vlastního designu založeném na dlouholetých zkušenostech proslulých odborníků v oblasti designu, jako jsou například Per Weiss, Flemming Hoejfeldt, Jens Vang, Andreas Lund nebo Peter Henriksen a další.

INNOVATION není pouhým jménem, ale skutečným vyjádřením toho, co děláme. Snaha vytvořit atraktivní nábytek vysoké kvality, komfortu, funkčnosti a vyjímečného designu jde ruku v ruce s neskonalou láskou k přírodě a ochranou životního prostředí, jak již mají Dánové ve zvyku a mohou na to být právem hrdí. Právě proto není používána skutečná kůže, nýbrž kůže textilní, futonové matrace jsou vyráběny z čistě přírodní, ručně zpracované bavlny a i další prvky používané pro dosažení nejvyšší kvality tohoto mimořádného nábytku jsou zpracovávány jedině ekologickou cestou.

Jsme výhradním dovozcem dánského nábytku pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost Innovation byla založena v roce 1971 v Dánsku Flemmingem Hoejfeldtem. Inspirován vlastní zkušeností s první výrobní společností kytičkové generace, začal vyrábět beanbagy (vaky naplněné fazolemi) a ručně vyráběné svíce. Dnes je INNOVATION mezinárodní společností založené na produkci bytového vybavení v USA a v Číně, zaměstnávající okolo 240 zaměstnanců. Innovation je k dispozici na celém světě.

Innovation vyrábí nábytek pro současnou, mladou cílovou skupinu. Inspirovaný stále se rozvíjejícím kulturním prostředím, formujícím jejich životní styl. Soustředíme se na ONE ROOM LIVING (= jednopokojové bydlení) čelem k této specifické cílové skupině a náš nábytek je navržen aby se hodil do těchto podmínek ve stylu a funkčnosti. INNOVATION promítá čas a náš systém DESIGN IT YOURSELF (= navrhni si sám) vás zve k vytvoření osobního nábytku, který bude vyjadřovat kdo jste. Chceme vytvářet design, který přináší emocionální i funkční hodnotu pro naši cílovou skupinu. Prostřednost je naším nepřítelem.

S INNOVATION HOME můžeme nyní nabídnout nábytek pro jednopokojový život. INNOVATION HOME kombinuje nadčasové tvary a odvážný design pro mladé temperamentní lidi, kteří chtějí více než pouze obyčejný nábytek.