E-shop

Facebook
Idouble Zobrazit v plné velikosti

Idouble

Nový typ podnože.

Více informací

33 030,00 Kč

Moderní sofa bed na kterém po rozložení pohodlně přespí Vaše návštěva. 

Podnož v provedení hliník nebo lakovaný dub.

K pohovce lze přikoupit polštář.

Rozměr ložné plochy po rozložení: 160- 200 cm.

K dodání ve vyobraznených textiliích. 

Pokud máte zájem o pohovku v jiné textilii z kolekce, kontaktujte nás prosím.

INNOVATION


Vítejte na internetovém obchodě firmy INNOVATION výrobce dánského designového nábytku!

Dánská společnost INNOVATION působí na trhu s nábytkem již od roku 1971, kdy poprvé vystoupila s produkcí proslulých beanbagů. Později rozšířila své zaměření na výrobu dnešních sofabedů a samotných pohovek vlastního designu založeném na dlouholetých zkušenostech proslulých odborníků v oblasti designu, jako jsou například Per Weiss, Flemming Hoejfeldt, Jens Vang, Andreas Lund nebo Peter Henriksen a další.

INNOVATION není pouhým jménem, ale skutečným vyjádřením toho, co děláme. Snaha vytvořit atraktivní nábytek vysoké kvality, komfortu, funkčnosti a vyjímečného designu jde ruku v ruce s neskonalou láskou k přírodě a ochranou životního prostředí, jak již mají Dánové ve zvyku a mohou na to být právem hrdí. Právě proto není používána skutečná kůže, nýbrž kůže textilní, futonové matrace jsou vyráběny z čistě přírodní, ručně zpracované bavlny a i další prvky používané pro dosažení nejvyšší kvality tohoto mimořádného nábytku jsou zpracovávány jedině ekologickou cestou.

Jsme výhradním dovozcem dánského nábytku pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost Innovation byla založena v roce 1971 v Dánsku Flemmingem Hoejfeldtem. Inspirován vlastní zkušeností s první výrobní společností kytičkové generace, začal vyrábět beanbagy (vaky naplněné fazolemi) a ručně vyráběné svíce. Dnes je INNOVATION mezinárodní společností založené na produkci bytového vybavení v USA a v Číně, zaměstnávající okolo 240 zaměstnanců. Innovation je k dispozici na celém světě.

Innovation vyrábí nábytek pro současnou, mladou cílovou skupinu. Inspirovaný stále se rozvíjejícím kulturním prostředím, formujícím jejich životní styl. Soustředíme se na ONE ROOM LIVING (= jednopokojové bydlení) čelem k této specifické cílové skupině a náš nábytek je navržen aby se hodil do těchto podmínek ve stylu a funkčnosti. INNOVATION promítá čas a náš systém DESIGN IT YOURSELF (= navrhni si sám) vás zve k vytvoření osobního nábytku, který bude vyjadřovat kdo jste. Chceme vytvářet design, který přináší emocionální i funkční hodnotu pro naši cílovou skupinu. Prostřednost je naším nepřítelem.

S INNOVATION HOME můžeme nyní nabídnout nábytek pro jednopokojový život. INNOVATION HOME kombinuje nadčasové tvary a odvážný design pro mladé temperamentní lidi, kteří chtějí více než pouze obyčejný nábytek.